Czym jest mleko modyfikowane Bebiko 2?

Bebiko 2 (https://www.bee.pl/bebiko-2-mleko-nastepne-dla-niemowlat-powyzej-6-miesiaca-zycia-800-g_p998075.html) to mieszanka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Wszystkie składniki odżywcze są zbilansowane, aby wspierać prawidłowy rozwój dziecka na wszystkich etapach. Prawidłowo odżywiony brzuszek daje podstawę do poprawy samopoczucia i intensywniejszego rozwoju dziecka.

Co znajduje się w Bebiko 2?

Bebiko 2 zawiera specjalnie przygotowane połączenie wszystkich niezbędnych składników, takich jak:

  • wapń,
  • witaminę D,
  • jod,
  • żelazo,
  • kwas ALA (omega-3),
  • kwas DHA (omega-3).

Wapń i witamina D są ważne dla prawidłowego rozwoju kości i zębów. Jod i żelazo wspomagają prawidłowy rozwój poznawczy dziecka, Kwas ALA (omega-3) wpływa na lepszy rozwój zarówno mózgu, jak i tkanki nerwowej. Kwas DHA (omega-3) wspomaga prawidłowy rozwój wzroku. Pierwsze 1000 dni dziecka to najbardziej intensywny etap rozwoju i wzrostu w jego życiu. Ponieważ wtedy najbardziej rozwija się oraz dorasta układ pokarmowy. Tutaj bebiko 2 jest idealna dla potrzeb dziecka na każdym etapie jego rozwoju.

Jak powinno się stosować Bebiko 2?

Na podstawie mieszanki Bebiko 2 można również przygotować bezmleczne zboża lub zboża. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, wielkość i częstotliwość stosowania produktu powinny odpowiadać zaleceniom producenta, a w głównej mierze potrzebom dziecka. Mleko w proszku należy przechowywać wyłącznie w zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 25 stopni. Aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo, przed gotowaniem zaleca się umycie rąk. Produkt należy przygotować tylko bezpośrednio przed podaniem i stosować nie dłużej niż dwie godziny, ponieważ po tym czasie nie sprawdzi się do dalszego spożycia.

Jakie są zalety mleka Bebiko 2?

Istotną cechą produktu jest w głównej mierze niska cena, ilość najważniejszych składników odżywczych oraz łatwość rozpuszczania proszku bez pozostawiania grudek. Dzięki temu mieszanka Bebiko 2 może być przygotowana szybko i prosto, nawet jeśli nie spodziewamy się nagłego głodu dziecka. Nie musimy długo czekać, aby przygotować sobie jedzenie. Szczególnie w nocy bardzo ważne jest, aby nie zakłócać dziecku więcej snu, nie wpadać w złość z powodu możliwego głodu.

Jak przygotować mieszankę mleczną Bebiko 2?


Przygotowanie takiej mieszanki nie powinno sprawić nam żadnych problemów. Musimy tylko przestrzegać kilku ważnych zasad. Jeśli regularnie karmimy dziecko, uczymy się automatycznie przygotowywać mieszankę mleczną. Zmodyfikowane instrukcje dotyczące przygotowywania mleka są w zasadzie zawarte w każdym opakowaniu. Chodzi szczegółowo o proporcje wody i mleka w proszku.