Dlaczego Bebiko 2 świetnie sprawdza się jako pokarm dla małych dzieci?

Mieszanka mleczna Bebiko 2 to alternatywa dla matek, które z różnych powodów nie mogą karmić dziecka piersią lub nie mogą przedłużyć diety dziecka, mieszając taki produkt z owsianką. Bebiko 2 to mleko przygotowane dla dzieci od szóstego miesiąca do roku życia. Ten produkt jest ważny dla rodziców podczas karmienia małego dziecka. Na czym polega fenomen tego produktu i dlaczego jest tak często stosowany przez rodziców?

Co zawiera Bebiko 2?

Mieszanka mleczna zawiera ulepszoną formułę NUTRIflor Expert, która zawiera najważniejsze składniki odżywcze dla małego żołądka. Znajduje się tutaj błonnik GOS/FOS o właściwościach probiotycznych, czyli sprzyja rozwojowi korzystnej flory jelitowej. Znajdziemy tutaj także wapń i witaminę D, które są odpowiedzialne za właściwe funkcjonowanie i rozwój zębów i kości. Trafiły też tutaj kwasy ALA (Omega-3) oraz DHA (Omega-3), które są niezbędne do funkcjonowania mózgu i tkanki nerwowej oraz wspierania układu wzrokowego. Znajdziemy tu także żelazo i jod, które pomagają poprawić system poznawczy dziecka. Bebiko 2 to idealny produkt wspierający małe żołądki i funkcjonowanie organizmu kilkumiesięcznego dziecka.

Jak przygotowuje się mleko i o czym należy pamiętać?

Dozowanie mleka jest opisane na etykiecie z tyłu opakowania. Ważne jest, aby przygotować miksturę tuż przed podaniem jej dziecku. Ewentualnie, jeśli wychodzimy i musimy je wcześniej przygotować, upewnijmy się, że jest to najpóźniej 2 godziny przed posiłkiem. Pamiętajmy, aby nigdy go nie podgrzewać i jednorazowo używać niewykorzystanego mleka. Ponadto, w żadnym przypadku nie można go podgrzać w kuchence mikrofalowej, ponieważ takie działanie grozi oparzeniami.

Jakie są zalety ze stosowania tego produktu?

Bebiko 2 jest idealnym mlekiem, gdy wymagany jest pokarm po odstawieniu dziecka od piersi i przestawieniu się na produkt modyfikowany. Bez problemów przygotujemy dzięki bebiko 2 owsiankę. Dużym atutem produktu jest jego opakowanie, ponieważ w zależności od upodobań możemy dobrać puszkę lub słoiczek z mlekiem. Każdy rodzic może wybrać, który z nich jest wygodniejszy i bardziej funkcjonalny. Bebiko 2 jest również dostępne w wielu opcjach pojemnościowych, możemy dokupić pojemnik wycieczkę. Jest dostępny zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i internetowych, a także w większości sklepów. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, ponieważ fakt, że w ostatniej chwili nie mamy zadowalającej ilości produktów, a te są dostępne prawie wszędzie, co ułatwi nam wyszukiwanie.